R
Sekcia duchovnych otázok a odpovedí
V
Otázky 1- 50
Otázky 50 - 100
Otázky 101 - 150

Otázka - 148

Ako Boh rozumie vsetky jazyky?

17. júl 2003
Pochvaleny Bud Pan Jezis Kristus

Ako Pan Boh, Maria Matka Bozia , vedia, kedy sa modlime alebo inac povedane - ako rozumeju tym vsetkym jazykom co existuju po celom svete?

Vrta mi to hlavou odkedy som prisla do Kanady, kedze sa modlim raz anglicky, raz slovensky.

Presla som skoro vsetky tie otazky a odpovede a nenasla som odpoved na tuto otazku.

Dakujem

Valeria

Odpoved
o. Eirene
7. august 2003

Naveky. Amen!

Vedci objavili uz dávno takzvany zákon gravitácie. Vedia ho vypocítat, vedia ho vyuzívat, ale nevedia NIC o jeho podstate. Nevedia AKO "funguje". Nevedia preco a ako sa matéria pritahuje?? Je to pre nich totálna záhada. Toto je vsak iba jedna zo záhad, ktoré vo vesmíre nachádzame.

Nuz ak na prirodzenej úrovni nachádzame tajomstvá a musíme ich prijímat hoci nechápeme AKO fungujú, o co viac musíme prijat tajomstvá Bozie?! Ved Boh je nekonecne vyssie ako cely vesmír spolu.

Nuz odpoved je jednoducho, ze Boh to vsetko vie, ale my nevieme AKO. Ak by sme to rozumeli, boli by sme bohmi.

V nebi nám Boh dá vlastne úcast na svojom zivote, na svojom bozstve, nuz tam vsetko pochopíme. Tak nám to potvrdzuje aj Sväté Písmo:

Láska nikdy nezanikne. Proroctvá prestanú, jazyky zamlknu a poznanie pominie. Lebo poznávame len scasti… Ale ked príde to, co je dokonalé, prestane, co je len ciastocné… Teraz vidíme len nejasne, akoby v zrkadle; no potom z tváre do tváre. Teraz poznávam iba ciastocne, ale potom budem poznat tak, ako som aj ja poznany. (1 Kor 13:8n)

o. Eirene

HOME - »R -
Otázky 1- 50
Otázky 50 - 100
Otázky 101 - 150
TVOJA OTÁZKA - >mbc24@globalserve.net<