R
Sekcia duchovnych otázok a odpovedí
V

HOME

OTÁZKY

180

1 >>> xx
1- 50
50 - 100
101 - 150
151-200CLÁNKY - ZOZNAM

REDEMPTORISTI-CSSR

Z DIEL SV. ALFONZA

Ikona Matky Ustavicnej Pomoci

Môj prvy katechizmus

MODLITBY

Iné LINKY pre Vás

Základné informácie o nasej stránke

OTÁZKY

180

 

Otázka

Jehovovi svedkovia (2)

16. marec 2004


Reakcia z predchádzajúcej otázky, cislo
[179]

Su to dobre sprostosti.

Vidim ze cirkev je v cim vascich srackach !!!

Na kazdeho raz pride.

 

p.s. Hlavne s tou pannou Mariou, ze bola panna. MAT 13:53-56, MAR 3:31-35 ...tu vidno jasne, rozdiel medzi Jezisovymi prirodzenymi bratmi a jeho duchovnymi bratmi

Riso

Odpoved
o. Eirene
16. marec 2004

Jezisov pokoj s Vami!

Vas prvy email planujem dat na internet, ako ste si to zelali. Celym dovodom, preco tam zatial nie je je jednoducho to, ze som doteraz na to nemal cas. Dal som tam len to, co som mal uz davnejsie urobene a mám este aj ine nezodpovedane emaily.

 

Preco mi písete s takou nenávistou?

Cirkev je TELO KRISTOVO, ako to hovorí Biblia. Ak tomu neveríte, preco sa hlásite k Biblii? Ako môzete tak opovrhovat Kristovou Cirkvou? Jezis povedal, ze bude zalozená na Petrovi (Skale) a brány pekelné ju nepremôzu. To nie je Petrova Cirkev, ale Kristova. Nenávidiet Krista v Jeho mystickom Tele, ktorym je Cirkev je to isté ako byt antikristom (proti-kristom).

Ja viem, ze podla Jehovovych svedkov katolícka Cirkev je antikristom. To kazdy zainteresovany vie. Ak naopak, katolík napíse ako vo vsetkej úprimnosti vidí sektu Jehovovych svedkov, preco tak zúrite a vyhrázate sa? Ja sa Vám nevyhrázam. Ja Vás zehnám. Okrem toho ste na "druhom konci internetu", takze ani nemám dôvod sa na Vás zlostit, som iba smutny.

Kazdy má matku akú má. Ale nech by bola aj menej dobrá, nech by ten syn mal hoci aj velké problémy s nou, nikto neznesie, aby mu cudzí útocili na jeho matku. Nech je Mária ktokolvek vo Vasich ociach, myslíte si, ze nájdete oblubu u Jezisa, ked ustavicne chcete, aby bola na poslednom mieste v srdciach ludí? Jezis je prvy, ktory dodrzuje prikázanie Desatora "cti otca svojho a matku svoju". Ci nehovorí Biblia, "odteraz blahoslavit ma budú vsetky pokolenia". Kedy ste ju Vy naposledy blahoslavili?

Len pred tyzdnom som sa rozprával s dvoma rodenymi Palestíncanmi a pytal som sa ich, aby mi povedali oni "z prvej ruky", ako je to s tymi bratmi a bratrancami v ich jazyku. Ich odpoved bola jasná: "U nás neexistuje slovo bratranec."

Ste ochotní o niecom OTVORENE pouvazovat?

Z toho, co ste napísali ste iba dokonale potvrdili to, co sa o Jehovovych svedkoch na tychto stránkach hovorí.

S pozehnaním

o. Eirene


Súvisiace otázky: [154] - [158] - [179] - [181]

Súvisiace clánky: [32]

Ak chcete byt informovaní o novych otázkach a clánkoch na stránke Redemptio-Vykúpenie (táto nasa stránka) napíste nám to (napr.: Prosím, informujte ma o novinkach na stránke R-V). Alebo môzete to aj zrusit (napr.: Prosím, neposielajte mi uz informácie)

Nase emaily:

st.maryschurch@rogers.com

mbc24@globalserve.net

Tu posielajte aj svoje OTÁZKY

HOME
Otázky 1- 50
Otázky 50 - 100
Otázky 101 - 150
Otázky 151-200