R
Sekcia duchovnych otázok a odpovedí
V

OTÁZKY

208

Zoznam vsetkych otázok
1- 50
50 - 100
101 - 150
151-200
HOME
CLÁNKY - ZOZNAM

REDEMPTORISTI-CSSR

Z DIEL SV. ALFONZA

Ikona Matky Ustavicnej Pomoci

Môj prvy katechizmus

MODLITBY

Iné LINKY pre Vás

Základné informácie o nasej stránke

OTÁZKY

 

Otázka

Pravda je len jedna - modlitba k Marii

2. marec 2005

Vazeny Pan Eirene.

Chcela by som sa Vas opytat, preco sa katolici modlia k Marii. Ved v Biblii je zaznamenana vzorova modlitba k nebeskemu Otcovi.

Myslim si, ze aj  preto Vam odchadzaju vasi clenovia.

Pytam sa to len koli tomu, ze to vnimam ako moju povinnost, nenechat ludi v omyle.

Neberte to ako utok na Vasu osobu, skor mi nesedi ucenie katolickej cirkvi.

Ja si ctim Pravdu, tak mi to, prosim Vas nemajte za zle.

S pozdravom

nasledovnicka Jezisa Krista

Odpoved
o. Eirene
9. nov 2004

Mila nasledovnicka Jezisa Krista!

Dakujem za email i za Vasu reakciu. Pisete s takym ohladom, ze nielenze Vam to nemam za zle, ale mam z Vasho emailu radost.

Mnohe veci som nestihol urobit a tak Vam odpovedam aspon narychlo, kym dam mozno sirsiu odpoved na internet.

Zena a drak 1. Potom sa na nebi ukázalo velké znamenie: Zena odetá slnkom, pod jej nohami mesiac a na jej hlave veniec z dvanástich hviezd. 2 Bola tarchavá a kricala v bolestiach, lebo mala rodit. 3 A bolo vidiet aj iné znamenie na nebi: Velky ohnivy drak; mal sedem hláv a desat rohov a na hlavách sedem diadémov; 4 jeho chvost zmietol tretinu nebeskych hviezd a vrhol ich na zem. A drak sa postavil pred zenu, ktorá mala rodit, aby zhltol jej dieta, len co ho porodí. 5 I porodila syna, chlapca, ktory má zeleznym zezlom panovat nad vsetkymi národmi. A jej dieta bolo uchvátené k Bohu a k jeho trónu. 6 Zena potom utiekla na púst, kde jej Boh pripravil miesto, aby ju tam zivili tisícdvestosestdesiat dní.

13 Ked drak videl, ze je zvrhnuty na zem, prenasledoval zenu, co porodila chlapca. 14 Ale zena dostala dve krídla velkého orla, aby mohla odletiet na púst na svoje miesto, kde ju budú zivit cas a casy a pol casu daleko od hada. 15 Had vychrlil za zenou zo svojej papule vodu ako rieku, aby ju rieka strhla. 16 Ale zem pomohla zene: zem otvorila ústa a pohltila rieku, co vychrlil drak zo svoje papule.

17 Drak sa na zenu nahneval a odisiel bojovat s ostatnymi z jej potomstva, ktorí zachovávajú Bozie prikázania a majú Jezisovo svedectvo.(Apokalipsa 12)

Potomkami tej Zeny sú tí ktorí zachovávajú Bozie prikázania  , teda krestania. Ak si myslite, ze katolíci nie sú krestania, tak zaiste ako nasledovnícka Jezisa Krista, aspon seba pokladáte za krestanku, za tú ktorá zachováva Bozie prikázania a má Jezisovo svedectvo. Nuz táto ZENA je jasne MATKOU tychto krestanov a to duchovnou MATKOU. Písmo Sväté tu jasne hovorí, ze Mária, - lebo ona porodila SYNA, CHLAPCA, - je VASOU MATKOU, ZE VY STE JEJ POTOMSTVOM.

S modlitbou

o. Eirene, ktory sa ako tak snazí byt tiez nasledovníkom Jezisa Krista

Iná odpoved ohladom miesta Márie v Bozom pláne je v otázke 130

http://www.iprimus.ca/~mbc24/Q%20101-150/130_marianska_ucta_.htm

o. Eirene

----------

Ak chcete byt informovaní o novych otázkach a clánkoch na stránke Redemptio-Vykúpenie (táto nasa stránka) napíste nám to (napr.: Prosím, informujte ma o novinkach na stránke R-V). Alebo môzete to aj zrusit (napr.: Prosím, neposielajte mi uz informácie)

Nase emaily:

st.maryschurch@rogers.com

mbc24@globalserve.net

Tu posielajte aj svoje OTÁZKY